illuzeum

Co o nas piszecie...

Jakub J

Lokalny przewodnik - 165 opinii
illuzeum to obiekt, któremu wręcz należy się najwyższa ocena. Świetne łamigłówki i pułapki umysłu w miejscu, gdzie nauka spotyka się z magią. Doskonały wybór jako wyjście we dwoje lub z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można tu spędzić spokojnie 2 solidne godziny, choć by poznać wszystko od podszewki będzie to za krótko. Podczas pobytu w Łebie illuzeum to atrakcja typu obowiązkowego. Bilet normalny 18 zł. Cena niewysoka a spędzony czas niezapomniany. Polecamy!

Iwona Goławska

Lokalny przewodnik - 46 opinii
Bardzo ciekawe miejsce, z zewnątrz może niepozorne, ale w środku zabawa gwarantowana. Co ciekawe i dorośli i dzieci mają tam co robić. Wiele ciekawostek odkrywa przed nami nowy świat. Dodatkowy plus za długie godziny otwarcia.

Lady_b_h Tosia

Lokalny przewodnik - 79 opinii
Extra miejsce dla dorosłych i dzieci. Mnóstwo ciekawostek i zaskakujących eksperymentów. Świetna sprawa polecam serdecznie bo wiele rzeczy jest tu zaskakujących.

billadin1993

Lokalny przewodnik - 23 opinie
Chyba najfajniejsza atrakcje w Łebie. Polecam wpaść z dziećmi, jest co robić :) ogromny plus za maszynki z alfabetem Morse'a :p. Cena okey, zresztą po odwiedzeniu muzeum motyli dostaliśmy zniżke :)

Dawid Czaja

Lokalny przewodnik - 464 opinie
Świetne miejsce. Bardzo dużo różnych iluzji każdego rodzaju. Nie żałuję ani złotówki na wydane tam atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie (od najmłodszych po najstarszych). Czego jedynie brakuje to czasu, bo spędziłem tam 1,5 h a i tak wszystkiego dokładnie nie zbadałem/sprawdziłem.
Każdy, kto zastanawia się, czy warto tam iść, to jest tylko 1 odp. Tak Warto!

Ol Ka

Lokalny przewodnik - 101 opinii
Jestem zachwycona i moja córka również. Eksponatów jest dużo, każdy opatrzony krótkim opisem, i każdego można, a nawet trzeba dotknąć. Przynajmniej część z nich powinna znaleźć się w szkole, w pracowni fizyki. Jedynym minusem są... zwiedzający, którzy potrafią "pożyczyć" sobie jakiś element...